O nas

Firma MEBLOHURT swoją działalność rozpoczęła w 1996r.i od tego czasu jest dynamicznie rozwijającą się siecią salonów meblowych, w których prowadzi sprzedaż renomowanych producentów mebli w kraju. Naszymi dostawcami są tak znane marki jak:
KLOSE, PAGED MEBLE, BYDGOSKIE MEBLE, HELVETIA, ETAP SOFA, MAZURSKIE MEBLE, WAJNERT, GALA COLLEZIONE, VINOTTI MEBLE, FORTE, GAWIN, MEBLE TARANKO, MIKOŁAJCZYK, MEBIN, KRYSIAK, WÓJCIK MEBLE, BLACK RED WHITE, LIBRO, RAMETA,MATKOWSKI MEBLE, CAYA DESIGN I INNI.

Naszym atutem, który pozwolił na osiągnięcie sukcesu jest profesjonalna kadra pracowników. Nasi pracownicy chętnie służą pomocą i poradą w zaplanowaniu aranżacji wnętrza, doboru kolorystyki jak również obszernie wyjaśnią i podpowiedzą sposób wykorzystania funkcji poszczególnych mebli, służą pomocą przy doborze najodpowiedniejszej stylistyki mebli do każdego wnętrza.

Oferowane przez nas meble doskonale wpisują się w stwierdzenie:
„Solidnie wykonane, funkcjonalne w rozsądnej cenie”.

 

Dla większości naszych Klientów są to najważniejsze cechy którymi powinny charakteryzować się meble. Dlatego, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów, stawiamy wysokie wymagania naszym dostawcom mebli.

Współpracujemy wyłącznie ze starannie wybranymi producentami mebli. Pozwala nam to na zapewnienie bogatej oferty oraz niepowtarzalnej stylistyki mebli.

Systematycznie prowadzimy poszukiwania nowych producentów mebli, którzy mogą zaoferować nam produkty o wyjątkowej stylistyce i wysokiej jakości w przystępnej cenie. To pozwala nam na oferowanie mebli, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dzięki naszej sieci salonów meblowych jesteśmy postrzegani jako poważny partner biznesowy, co pozwala na wynegocjowanie cen do poziomu niedostępnego dla innych lokalnych firm konkurencyjnych.

Staramy się, by postrzegano nas jako przyjazną firmę handlową.

Naszym największym i najbardziej prestiżowym salonem jest Mega Meble w Lublinie w Galerii Diamentowej, który został otwarty 19 września 2009r. Jest to największy salon wyposażenia wnętrz w Lublinie. Na powierzchni 10 000 m2 zgromadzona jest kompleksowa i zróżnicowana oferta, skierowana zarówno do tych, którzy uwielbiają ciągłe zmiany, cenią prostotę i minimalizm jak i tych, którzy najlepiej się czują w ekskluzywnym stylowym otoczeniu.

galeria_mm

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby przedstawić szeroką gamę mebli i dodatków dekoracyjnych w przekroju producenckim i produktowym. Klienci znajdą produkty renomowanych, markowych, polskich producentów od mebli skórzanych, poprzez meble skrzyniowe wyżej przetworzone wykonane z dużym udziałem drewna, aż po cieszące się zainteresowaniem meble wykonane w technologii laminatu i folii finish oraz szeroką gamę mebli uzupełniających. Ekspozycja jest wykonana w wysokim standardzie aranżacyjnym pokoi z zastosowaniem tapet i dodatków (z naszej Galerii Mega Style). Nawet najbardziej wymagający Klient, może znaleźć u nas pomysł na urządzenie swojego domu, mieszkania. Wciąż czuwamy nad poszerzaniem oferty śledząc trendy w aranżacji i wyposażeniu wnętrz.

Nasza oferta obejmuje również doradztwo w zakresie wystroju wnętrz. Sprzedawcy oraz pracownicy działu aranżacji doradzają w zakresie urządzania wnętrz, doboru kolorów ścian, tapet oraz dodatków. Projektując wnętrze pragniemy, aby wszystkie jego elementy idealnie współgrały ze sobą i tworzyły przestrzeń zgodną z oczekiwaniami naszych Klientów. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas wszystko, czego potrzeba, aby jego marzenia nabrały realnych kształtów. Naszym największym sukcesem jest satysfakcja naszych Klientów.

Nagrody, wyróżnienia i podziękowania