Galeria Megameble

Salon Mega Meble w Galerii Diamentowa został otwarty 19 września 2009r. Jest to największy salon wyposażenia wnętrz w Lublinie. Na powierzchni 10 000 m2 zgromadzona jest kompleksowa i zróżnicowana oferta, skierowana zarówno do tych, którzy uwielbiają ciągłe zmiany, cenią prostotę i minimalizm jak i tych, którzy najlepiej się czują w ekskluzywnym stylowym otoczeniu.

 

markowe_meble bilboard-markowe-meble2

 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby przedstawić Państwu szeroką gamę mebli i dodatków dekoracyjnych w przekroju producenckim i produktowym. Klienci znajdą u nas produkty renomowanych, markowych, polskich producentów od mebli skórzanych, poprzez meble skrzyniowe wyżej przetworzone wykonane z dużym udziałem drewna, aż po cieszące się zainteresowaniem meble wykonane w technologii laminatu i folii finisch oraz szeroką gamę mebli uzupełniających. Ekspozycja jest wykonana w wysokim standardzie aranżacyjnym pokoji z zastosowaniem tapet i dodatków (z naszej Galerii Mega Style).

 

Nawet najbardziej wymagający Klient, może znaleźć u nas pomysł na urządzenie swojego domu lub mieszkania.

 

Nasza oferta obejmuje również doradztwo w zakresie wystroju wnętrz. Sprzedawcy oraz pracownicy działu aranżacji doradzą Państwu w zakresie urządzania wnętrz, doboru kolorów ścian, tapet oraz dodatków. Projektując wnętrze pragniemy, aby wszystkie jego elementy idealnie współgrały ze sobą i tworzyły przestrzeń zgodną z oczekiwaniami naszych Klientów. Nie pozwolimy, aby tracili Państwo swój cenny czas na działania, w których możemy Was wyręczyć. Jesteśmy tu po to, aby zakupy były przyjemnością, a zakupiony towar długo cieszył swoją estetyką i funkcjonalnością w domu.

 

Strefa Mebli Forte


strefa_mebli_forte

Mega Meble

galeriaD
Lublin, ul. Diamentowa 2 tel. 81 749 88 60
tel. 81 749 88 61
Lublin5@meblohurt.pl

Kierownik Mega Mebli:

tel. 664 938 679

Zapraszamy 7 dni w tygodniu

Pon - Pt 11 - 19
Sob - Nd 10 - 16

Najemcy w galerii Diamentowa